
Бездротовий Зарядний Пристрій Hoco CQ3 3-in-1 Magnetic 15W IP Version
1 100 ₴
- В наличии
- Код: ЦУ-00040707(склад 2)
+380 (66) 898-19-05
- +380 (93) 245-31-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бездротовий зарядний пристрій Hoco CQ3 3-in-1 Magnetic 15W IP Version - це універсальна, функціональна док-станція для одночасного бездротового заряджання одразу трьох сумісних ґаджетів: смартфона, бездротових навушників і смарт-годинника. Аксесуар привертає увагу оригінальним, вишуканим дизайном, має невеликі розміри та практичну складну конструкцію. Він не займе багато місця на робочому столі або тумбочці біля ліжка, лаконічно впишеться в будь-який інтер'єр. За необхідності, його можна компактно скласти для безпечного транспортування або зберігання. Корпусні деталі пристрою якісно зібрані, виготовлені з міцної комбінації полікарбонату, ABS-пластику та алюмінієвого сплаву, що в поєднанні з надійними електронними компонентами гарантує тривалий термін служби та стабільний процес бездротової зарядки ґаджетів, які підтримують технологію Qi. На його нижній панелі є протиковзкі накладки і перфорація для ефективного відведення тепла. Основна складна панель пристрою призначена для зарядки смартфона, може використовуватися як підставка для iPhone з підтримкою технології MagSafe. Потужність на її виході становить 5, 7.5, 10 і 15W. На її задній панелі розміщена складна "поличка" для зарядки Apple Watch 1-8 поколінь та їхніх версій SE/SE2 з максимальною потужністю 2.5W. Зарядка зарядного кейса бездротових навушників з потужністю 5W здійснюється на верхній панелі основи аксесуара, де є невелике заглиблення для нього. Загальна максимальна потужність на виході становить 15W. Модель доповнена стильним LED підсвічуванням і кнопкою для його ввімкнення, що зробить її використання ще зручнішим в умовах недостатньої освітленості. Роз'єм Type-C і комплектний кабель допоможуть під'єднати пристрій до джерела живлення із силою струму на виході 3A за напруги 5 і 9V.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Назначение | Универсальное |
| Вид | Зарядное устройство |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB Type-C |
| Номинальная сила тока | 3 А |
| Мощность | 15 Вт |
| Количество USB-портов | 1 |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Длина | 170 мм |
| Быстрая зарядка | Да |
| Функция беспроводной зарядки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | СЗУ Hoco CQ3 3-in-1, кабель Type-C, инструкция |
| Вес товара в упаковке, кг | 0.295 |
| Вага товару без упаковки, кг | 0.25 |
| Висота, мм | 170 |
| Глибина, мм | 40 |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Объем, м3 | 0.00068 |
| Ширина, мм | 100 |
| Індикатор заряду | LED індикатор |
| Сила струму на роз'ємах, А | 3A при 5V, 3A при 9V |
| Сила тока (А) | 2 |
| Интерфейс подключения | Magsafe |
| Конструкция | Складнi |
| Вихідний роз'єм | Type-C |
| Мощность, Вт | 15 |
| Тип зарядного устройства | Мережевий |
| Довжина кабелю, м | 0.5 |
| USB порти | 10 |
| Термін гарантії | 12 міс. |
Информация для заказа
- Цена: 1 100 ₴






