
Бездротовий Зарядний Пристрій Hoco CQ2 3-in-1 15W (SAM Watch)
845 ₴
- В наличии
- Код: ЦУ-00040712(склад 2)
+380 (66) 898-19-05
- +380 (93) 245-31-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бездротовий зарядний пристрій Hoco CQ2 3-in-1 15W (SAM Watch) - це універсальний аксесуар, розроблений з використанням сучасних технологій для одночасного бездротового заряджання трьох сумісних ґаджетів: смартфона, зарядного кейса бездротової гарнітури та смарт-годинника Samsung. Аксесуар виконаний в досить простому, але стильному дизайні. Він лаконічно впишеться в будь-який інтер'єр і не займе багато місця на робочому столі або тумбочці біля ліжка, тому може використовуватися як вдома, так і в офісі. Практична конструкція дасть змогу стійко розташувати його на будь-якій горизонтальній поверхні з можливістю регулювання кута нахилу в діапазоні від 0 до 110°, наприклад, для зручного перегляду фільму на смартфоні під час заряджання. Тонкий корпус пристрою надійно зібраний, виготовлений з міцного пластику, що в поєднанні з металевими деталями і якісними електронними компонентами гарантує тривалий термін служби і стабільний, абсолютно безпечний процес зарядки. Його детально продумана форма дає змогу легко встановити годинник для заряджання, не знімаючи ремінець, одна з невеликих поличок запобігатиме зісковзуванню зарядного кейсу гарнітури, а друга - смартфону, який можна розташовувати для заряджання як у горизонтальному, так і у вертикальному положенні. Зарядка смартфона здійснюється з потужністю 5, 7.5, 10 і 15W, сумісних смарт-годинників Samsung - 3W, кейса гарнітури - 5W. До джерела живлення пристрій підключається через роз'єм Type-C. Для його повноцінної роботи необхідно використовувати повербанк, мережевий або автомобільний адаптер, який підтримує технологію швидкого заряджання з напругою 5 і 9V при силі струму 3A. Безпека процесу зарядки забезпечується багаторівневою системою захисту і функцією виявлення сторонніх металевих предметів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Назначение | Универсальное |
| Вид | Зарядное устройство |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB Type-C |
| Номинальная сила тока | 3 А |
| Мощность | 15 Вт |
| Количество USB-портов | 1 |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Длина | 150 мм |
| Быстрая зарядка | Да |
| Функция беспроводной зарядки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | БЗУ, кабель Type-C - Type-c |
| Вес товара в упаковке, кг | 0.31 |
| Вага товару без упаковки, кг | 0.24 |
| Висота, мм | 150 |
| Глибина, мм | 35 |
| Материал корпуса | ABS пластик |
| Объем, м3 | 0.001024 |
| Ширина, мм | 195 |
| Індикатор заряду | LED індикатор |
| Сила струму на роз'ємах, А | 3A при 5V, 3A при 9V |
| Интерфейс подключения | Bluetooth, AUX, Lightning |
| Конструкция | Монолитная |
| Вихідний роз'єм | 20 pin (Samsung) |
| Мощность, Вт | 15 |
| Тип зарядного устройства | Мережевий |
| Довжина кабелю, м | 1 |
| Led підсвічування | Нет |
| USB порти | 1 |
| Термін гарантії | 12 міс. |
Информация для заказа
- Цена: 845 ₴




