
Бездротовий Зарядний Пристрій Hoco CW48 for Samsung Watch 1-5th series 2.5W
335 ₴
- Нет в наличии
- Код: ЦУ-00040977(склад 2)
+380 (66) 898-19-05
- +380 (93) 245-31-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Бездротовий зарядний пристрій Hoco CW48 - це високоякісний аксесуар, створений для комфортного, безпечного заряджання смарт-годинника Samsung Watch 1-5 поколінь. Модель реалізована в сучасному дизайні, виділяється винятковою надійністю і тривалим терміном служби. Завдяки компактним розмірам, невеликій вазі та оптимальній довжині кабелю, що дорівнює 1 метру, його зі зручністю можна брати з собою, наприклад, у ділові поїздки або подорожі. Вхідний роз'єм USB дасть змогу використовувати як джерело живлення будь-який пристрій із відповідним інтерфейсом: повербанк, мережевий або автомобільний адаптер, ноутбук або настільний ПК. Корпус роз'єму виконаний у зручній формі методом лиття під тиском з міцного пластику, доповнений посиленим захистом від зламу в місці з'єднання з кабелем. Зовнішнє обплетення кабелю вирізняється еластичністю, підвищеною стійкістю до розтягування і розриву. Круглий інтерфейс для бездротової зарядки годинника має товщину 10мм і діаметр 27мм. Його корпус виготовлений з міцної комбінації ABS пластику і полікарбонату. Потужність на його виході дорівнює 2.5W. Сила струму на вході становить 1A при напрузі 5V.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Назначение | Для умных часов |
| Вид | Зарядное устройство |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB Type-C |
| Номинальная сила тока | 1 А |
| Мощность | 2.5 Вт |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Длина | 100 мм |
| Быстрая зарядка | Да |
| Функция беспроводной зарядки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | БЗУ Hoco CW48, инструкция |
| Вес товара в упаковке, кг | 0.05 |
| Вага товару без упаковки, кг | 0.03 |
| Висота, мм | 100 |
| Глибина, мм | 25 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Объем, м3 | 0.00025 |
| Ширина, мм | 100 |
| Індикатор заряду | Нет |
| Сила струму на роз'ємах, А | 1А при 5V |
| Сила тока (А) | 1 |
| Интерфейс подключения | Magsafe |
| Конструкция | Монолитная |
| Вихідний роз'єм | Type-C |
| Мощность, Вт | 2.5 |
| Тип зарядного устройства | Мережевий |
| Довжина кабелю, м | 1 |
| Термін гарантії | 12 міс. |
Информация для заказа
- Цена: 335 ₴





