
Бездротовий Зарядний Пристрій Hoco CW56 For Watch SAM
325 ₴
- В наличии
- Код: ЦУ-00042132(склад 2)
+380 (66) 898-19-05
- +380 (93) 245-31-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бездротовий зарядний пристрій Hoco CW56 For Watch SAM - це надкомпактний аксесуар, створений для максимально комфортного заряджання смарт-годинників Samsung 1-5 поколінь. Пристрій реалізовано в стильному, вишуканому дизайні, виділяється високою якістю виконання і простотою в експлуатації. Завдяки мініатюрним розмірам, він з легкістю поміститься навіть у кишені. Практична конструкція з надійною петелькою для фіксації шнурка зробить його транспортування ще більш комфортним. Його зі зручністю можна брати з собою куди завгодно для зарядки годинника в будь-яких умовах. Корпус аксесуара має невелику товщину і форму квадрата із закругленими кутами, виготовлений з міцної комбінації алюмінієвого сплаву і полікарбонату. На одній з його бічних граней розташований сучасний роз'єм Type-C для підключення до джерела живлення. Сила струму на вході роз'єму становить лише 1A за напруги 5V, тому джерелом живлення для нього може слугувати практично будь-який пристрій: від мережевого адаптера до комп'ютера. На його верхній панелі розташований майданчик для бездротової зарядки сумісного годинника з потужністю 2.5W. Пристрій комплектується стильним шнурком та інструкцією.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Назначение | Для умных часов |
| Вид | Зарядное устройство |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB Type-C |
| Номинальная сила тока | 1 А |
| Мощность | 2.5 Вт |
| Количество USB-портов | 1 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Длина | 100 мм |
| Быстрая зарядка | Да |
| Функция беспроводной зарядки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Стальной |
| Комплектация | БЗУ Hoco, инструкция |
| Вес товара в упаковке, кг | 0.04 |
| Вага товару без упаковки, кг | 0.017 |
| Висота, мм | 100 |
| Глибина, мм | 25 |
| Материал корпуса | Полікарбонат і алюмінієвий сплав |
| Объем, м3 | 0.00025 |
| Ширина, мм | 100 |
| Індикатор заряду | Нет |
| Сила струму на роз'ємах, А | 1A при 5V |
| Сила тока (А) | 1 |
| Интерфейс подключения | Magsafe |
| Конструкция | Монолитная |
| Вихідний роз'єм | Type-C |
| Мощность, Вт | 2.5 |
| Тип зарядного устройства | Мережевий |
| Led підсвічування | Нет |
| USB порти | 1 |
| Термін гарантії | 12 міс. |
Информация для заказа
- Цена: 325 ₴

