Led підсвічування: Ні
Індикатор заряду: Ні
Інтерфейс підключення: Type-C
Вага товару без упаковки, кг: 0.11
Вес товара в упаковке, кг: 0.14
Вид: бездротовий
Виробник:No Name
Висота, мм:160
Глибина, мм:25
Довжина кабелю, м:0.3
Комплектація:БЗУ
Конструкція:Монолітна
Матеріал корпусу:Силікон
Объем, м3:0.00034
Потужність, Вт:15
Сила струму на роз'ємах, А: 3A при 5V, 2A при 9V
Сила струму А: 3
Термін гарантії: 3 міс.
Тип зарядного пристрою: Мережевий
Швидка зарядка: Fast Charging
Ширина, мм: 85
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Noname |
| Назначение | Для телефона |
| Вид | Зарядное устройство |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB Type-C |
| Номинальная сила тока | 3 А |
| Мощность | 15 Вт |
| Количество USB-портов | 1 |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Длина | 160 мм |
| Быстрая зарядка | Да |
| Функция беспроводной зарядки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | БЗУ |
| Вес товара в упаковке, кг | 0.14 |
| Вага товару без упаковки, кг | 0.11 |
| Висота, мм | 160 |
| Глибина, мм | 25 |
| Материал корпуса | Силикон |
| Объем, м3 | 0.00034 |
| Ширина, мм | 85 |
| Індикатор заряду | Нет |
| Сила струму на роз'ємах, А | 3A при 5V, 2A при 9V |
| Сила тока (А) | 3 |
| Интерфейс подключения | Type-C |
| Конструкция | Монолитная |
| Мощность, Вт | 15 |
| Тип зарядного устройства | Мережевий |
| Довжина кабелю, м | 0.3 |
| Led підсвічування | Нет |
| Термін гарантії | 3 міс. |
Информация для заказа
- Цена: 485 ₴

