
Бездротовий Зарядний Пристрій XO CX022 Magnetic 15W 1.2M
375 ₴
- В наличии
- Код: ЦУ-00041274(склад 2)
+380 (66) 898-19-05
- +380 (93) 245-31-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бездротовий зарядний пристрій XO CX022 Magnetic створено з використанням передових технологій для комфортного заряджання сучасних смартфонів та інших гаджетів, які підтримують технологію Qi. Аксесуар реалізований у стильному, мінімалістичному дизайні, має компактні розміри та невелику вагу. Його товщина складає всього 5.4 мм, а діаметр - 57.4 мм, що в поєднанні з вбудованим кабелем довжиною 1.2 метра зробить повсякденну експлуатацію максимально комфортною. Він з легкістю поміститься навіть у кишені, може стійко розташовуватися на столі і надійно фіксуватися на сумісних смартфонах за рахунок потужних магнітів. Пристрій заснований на схемі 7915C, яка захищена якісним корпусом з міцного ABS пластику і полікарбонату. Потужність на виході його магнітного майданчика для бездротової зарядки може становити 5, 7.5, 10 і 15W. Процес зарядки здійснюється з частотою 110-205kHZ і на ефективній відстані 3-7мм. Ефективність перетворення енергії становить 75-80%. До джерела живлення аксесуар під'єднується через роз'єм Type-C, водночас рекомендується використовувати повербанк, мережевий або автомобільний зарядний пристрій із підтримкою технологій QC2.0/3.0 або PD з вихідною потужністю 18W і більше. Забезпечення безпеки здійснюється системою захисту від перегріву, стрибків напруги та короткого замикання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XO |
| Назначение | Для телефона |
| Вид | Зарядное устройство |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB Type-C |
| Номинальная сила тока | 2 А |
| Мощность | 15 Вт |
| Количество USB-портов | 1 |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Длина | 165 мм |
| Быстрая зарядка | Да |
| Функция беспроводной зарядки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | БЗУ XO CX022, металлическое кольцо |
| Вес товара в упаковке, кг | 0.065 |
| Вага товару без упаковки, кг | 0.043 |
| Висота, мм | 165 |
| Глибина, мм | 25 |
| Материал корпуса | ABS пластик + цинковий сплав |
| Объем, м3 | 0.000413 |
| Ширина, мм | 100 |
| Індикатор заряду | Нет |
| Сила струму на роз'ємах, А | 1А при 5V, 1,12A при 9V, 1,67 при 9V |
| Сила тока (А) | 2 |
| Интерфейс подключения | Type-C |
| Конструкция | Монолитная |
| Мощность, Вт | 15 |
| Тип зарядного устройства | Мережевий |
| Довжина кабелю, м | 1.2 |
| Led підсвічування | Нет |
| Термін гарантії | 12 міс. |
Информация для заказа
- Цена: 375 ₴
