Ремінець для Apple Watch Braided Solo loop 38/40/41mm (M) - це реалізований в оригінальному дизайні аксесуар, який не просто допоможе комфортно закріпити годинник на зап'ясті, але й висловити вишуканий образ власника. Модель відрізняється винятковою надійністю і довговічністю, має привабливий зовнішній вигляд. Ремінець пропонується в декількох колірних рішеннях, які представлені як однотонними варіантами, так і стильними візерунками, комбінаціями лаконічно поєднуються і контрастують між собою кольори. Аксесуар має досить щільну плетену структуру, утворену потовщеними нитками із міцного, стійкого до зносу текстилю, завдяки якому він не розтягується та не рветься, зберігає свою привабливість протягом тривалого терміну експлуатації. Приємна на дотик поверхня ремінця не викликає потертостей та подразнень при контакті зі шкірою. Модель являє собою цілісний ремінець без застібки, сумісна з годинником з шириною кріплення 38, 40 і 41мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solo |
| Ширина браслета/ремінця | 15 мм |
| Довжина ремінця | 205 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Стан | Новий |
| Призначення | Смарт-годинник |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | 1.Black |
| Мoдель | Apple watch series 3 38mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 ₴








